Το Eshop λειτουργεί
Δευτέρα έως Παρασκευή 09:00-17:00

Θέση Πωλητή Χονδρικής Β2Β

Η εταιρεία μας Oxia Αθλητική Εμπορική Ι.Κ.Ε., ασχολείται με την πώληση αθλητικών ειδών σε αθλητικούς συλλόγους και ακαδημίες.

Στα πλαίσια της ανάπτυξης μας αναζητούμε Πωλητή Χονδρικής Β2Β.

Αρμοδιότητες

Έρχεται σε επαφή με πελάτες , καταγράφει παραγγελίες, παρουσιάζει νέα προιόντα

Συμμετέχει σε κάθε μορφής προωθητική ενέργεια όπως εκθέσεις, δειγματισμούς κλπ

Είναι υπεύθυνος για τη διαχείριση και διατήρηση του υπάρχοντος πελατολογίου

Έρχεται σε επαφή με νέους υποψήφιους πελάτες σύμφωνα με τις οδηγίες και την στρατηγική της επιχείρησης

Συμμετέχει σε όλα τα εκπαιδευτικά προγράμματα της επιχείρησης και φροντίζει για την εφαρμογή τους.

Απαραίτητα προσόντα

Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση πωλήσεων ή προϋπηρεσία σε πωλήσεις B2B

Θα εκτιμηθεί πτυχίο ΑΕΙ / ΤΕΙ / ΙΕΚ

Καλή γνώση υπολογιστή

Διαπραγματευτικές και επικοινωνιακές δεξιότητες

Ικανότητα τήρησης χρονοδιαγραμμάτων και ανάληψης πρωτοβουλιών

Παρέχονται

Σταθερός μισθός και ασφάλιση

Μπόνους επίτευξης στόχων

Άριστο περιβάλλον εργασίας